“Stop viktimizimit”- Mesazhi me shishe në oborrin e shtëpisë së BBVIP! Reagon Françeska: Sa të ulët dhe të pacipë jeni!

0
38

Ky gjest ka nervozuar Françeska Muratin, e cila e ka marrë si mesazh ndaj saj dhe e ka shkatërruar me këmbë.

Ajo iu drejtua Julit, i cili gjendej aty pranë, duke i thënë se është i ulët dhe i pacipë.

Pjesë nga diksutimi:

Françeska: Sa shumë e paska tundur nominimi, sa shumë e paska frikësuar. Është për të qeshur?!

Juli: Çfarë ke?

Françeska: Çfarë kam unë? Duhet me ta thënë ty?!

Juli: Unë kam dhënë një mesazh aty, mendoj se duhet lënë gjithë ditën.

Françeska: Si është e mundur që sa herë një njeri shpreh një ndjenjë, nuk e mendoni fare. Jeni kaq selfish, sa të ulët paskeni qenë, sa të pacipë!

Juli: Se kam me ty, pse e merr përsipër?

Françeska: Po po, pak pikë lidhje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here