“Do t’ja nxi jetën”/ Juli debat me Meritonin dhe Rozën

0
88
Roza Lati, Meriton Mjekiqi dhe Jul Deda

Prej ditësh Roza dhe Juli janë vënë në qendër të debateve në shtëpinë e “Big Brother Vip” e duket se janë kundërshtarë të fortë me njëri-tjetrin.

Edhe gjatë ditës së sotme situata mes tyre ka qenë e tensionuar me tone të larta dhe ofendime që kanë përfshirë dhe banorë të tjerë.

Meritoni i cili gjithashtu nga sa e kemi parë, debatet e përplasjet më të shpeshta i ka patur me Julin, në këtë rast ka dalë në mbrojtje të Rozës.

Gjatë debatit pasditen e sotme në oborrin e shtëpisë, Juli i kërkon Meritonit të mos ndërhyjë ndërsa për Rozën shprehet se kjo situatë e nxehur s’do të mbarojë më kaq dhe siç shprehet ai “ka për t’ja nxirë jetën”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here