Saturday, July 13, 2024
Tag:

rozalati

“Kam alergji nga ty”, Egla për pak sa nuk e mbështyn në fytyrë Rozën

Debatet në shtëpinë e BBV3 duket se nuk kanë fund. Pas sherrit me Riken, ku kjo i fundit i hodhi pana në fytyrë, Egla ka...

“S’ke t*stikuj të përballosh Sarën”/ Ofendime mes Roza Latit dhe Bardhit! Këngëtari: A do që t’i shohësh? Do të t’i tregoj kur…

Moderatorja Roza Lati dhe këngëtari, Bardhi janë përfshirë në një debat të ashpër me njëri-tjetrin në shtëpinë e BBV.  Roza i është drejtuar Bardhit...

Egla shpërthen në mallkime ndaj Roza Latit: Plehrë, e paftë Zoti! Ku e di ajo sa jam përpjekur të kem fëmijë

Aktorja Egla Ceno ka shpërthyer në ofendime dhe mallkime ndaj Roza Latit, pasi gjatë një sherri mes tyre në dhomën e gjumit moderatorja i përmendi...

“Lakuriq”/ Roza tregon ëndrrën e çuditshme: Kam parë Erjolën duke bërë seks

Roza Lati, ka zbuluar ditën e sotme se çfarë ëndrre të çuditshme ka parë. Teksa Julia, Franeçka dhe Juli ishin duke pirë kafe jashtë,...

Degradon debati Roza-Gazi: Pse ha m*t kot

Debati i nisur mes Roza Latit dhe Gazit për peliçet dhe kafshët ka degraduar në fjalë banale. Gazi ka provokuar Rozën i pari teksa...

“Shyqyr që nuk ma nxorrën atë pjesën”, del video ku Roza dhunon Heidin

Heidi dhe Roza kanë patur përplasje dhe debate shumë të forta gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother Vip” dhe konkurrenca mes vajzave ndjehet...

“Të shkon si e ha bananen…”, debat banal mes Roza Latit dhe Meriton Mjekiqit

Roza Lati dhe Meriton Mjekiqi janë përfshirë në debate të forta me njëri-tjetrin. Debati ka nisur që ditën e djeshme, ku Meritoni i bën...

“Do t’ja nxi jetën”/ Juli debat me Meritonin dhe Rozën

Prej ditësh Roza dhe Juli janë vënë në qendër të debateve në shtëpinë e “Big Brother Vip” e duket se janë kundërshtarë të fortë...