“Shyqyr që nuk ma nxorrën atë pjesën”, del video ku Roza dhunon Heidin

0
50
Roza Lati dhe Heidi Baci

Heidi dhe Roza kanë patur përplasje dhe debate shumë të forta gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother Vip” dhe konkurrenca mes vajzave ndjehet në çdo bisedë që ato shkëmbejnë me njëra-tjetrën.

Mirëpo debatet duket se kanë kaluar limitet deri në dhunë fizike, episod të cilin Heidi e rrëfeu në spektaklin e shkuar dhe Roza e mohoi në mënyrë kategorike.

Rrjeti ka “gërmuar” dhe ka bërë publike një moment brenda shtëpisë që nuk është transmetuar për publikun deri më tani. Në një video që po qarkullon me shpejtësi në rrjete sociale, tregohet momenti kur Arta, Rikja, Ledjona dhe Egla bisedojnë për debatin që patën vajzat, ku Arta shprehet se Heidi ka patur shenja në dorë.

Në një moment të dytë shfaqet Roza kur në mbrëmjen e “Prime” afrohet drejt Albit dhe i thotë: “Shyqyr që nuk nxorën atë pjesën”

Mesa duket Roza është e vetëdijshme që e ka prekur me dhunë Heidin, me ose pa dashje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here