“Të shkon si e ha bananen…”, debat banal mes Roza Latit dhe Meriton Mjekiqit

0
56
Roza Lati dhe Meriton Mjekiqi

Roza Lati dhe Meriton Mjekiqi janë përfshirë në debate të forta me njëri-tjetrin. Debati ka nisur që ditën e djeshme, ku Meritoni i bën pyetjen pikante Rozës. Ai e pyet nëse ka menduar të kryejë marrëdhënie seksuale treshe, ndërohë Roza refuzon t’i përgjigjet. Ajo i thotë Meritonit se nëse dikush do ia kishte bërë këtë pyetje Ilnisës, ai do e përdorte këtë për të shkuar në finale.

Meritoni: A ke menduar ndonjëherë për treshe?

Roza: Pyetje provokative seksuale nuk kam bërë ndonjëherë.

Meritoni: Pse kur kufizohen pyetjet provokative, seksuale, inteligjente?

Roza: Kjo është shumë ofenduese, sepse ti do ta ngrije zërin që t’i ishte bërë kjo pyetja Ilnisës që të shkoje në finale.

Ky nuk ishte rasti i vetëm, dyshja u përfshi sërish në një debat banal, ku agravoi dhe fjalori mes tyre gjatë një bisede në kuzhinë.

Meriton: Po ty po të pëlqej unë sot?

Roza: Po, por jo kur ha banane.

Meriton: Ai është stili yt oj zemër.

Roza: Jo, mesa pashë ti e ke shumë të egër si stil.

Meriton: Jo, s’kafshoj banane, se kështu i bie se po më ofendon.

Roza: Kaloj në term të keq, edhe po të kishe qenë duke kafshuar një mollë unë sot do të të thosha shumë keq e ha mollën. A the ti banania të shkon ty? Kush ofendoi?

Meriton: Ai është stili jot zemër s’është i imi. Dallimi im është që kam banane.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here