“S’ke t*stikuj të përballosh Sarën”/ Ofendime mes Roza Latit dhe Bardhit! Këngëtari: A do që t’i shohësh? Do të t’i tregoj kur…

0
151

Moderatorja Roza Lati dhe këngëtari, Bardhi janë përfshirë në një debat të ashpër me njëri-tjetrin në shtëpinë e BBV.

 Roza i është drejtuar Bardhit duke i thënë që s’ka t*stikuj për të përballuar partneren e tij, Sara Gjordenin dhe se nuk është burrë.

Por Bardhi iu është drejtuar duke i thënë që “kur të dalim nga këtu t’i tregoj, a do që t’i shohësh?”

Pjesë nga debati:

Roza: Bardhi, të kesh testikuj që të përballosh atë që ke në krahë njëherë, pastaj merru me ne të tjerët. Ti si del dot për zot atë që ke në krah dhe gjete të bësh burrëri me mua, fytyra jote. Bëje burrin tani Bardhi

Bardhi: Jo se bëj se kam frikë

Roza: Ke ndonjë gjë për të thënë Bardhi?

Bardhi: S’kam, nuk kam testikuj

Roza: S’ke fare, se ke pasur lloj-lloj situatash ku mund te reagoje

Bardhi: S’kam, se nuk mund që ta vërtetoj

Roza: Unë dhe fantazma arritëm në një përfundim, që ti s’ke reaguar kur duhet të reagoje më disa situata si burrë, dhe ti s’ke reaguar

Bardhi: Kur dalim nga këtu t’i tregoj. A do me i pa?

Roza: Kur të dalim nga këtu, s’do të bjeri rasti më të parë më. Unë skam ça bëj se jemi në një shtëpi, dhe ti gjete radhën që të bëje burrin para meje

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here