Juli për Sarën: S’është ndonjë personazh, po vuan që të jetë tek të fortët

0
118

Sara është një nga banoret e cila është përfshirë ditët e fundit në shumë situata në shtëpinë e “Big Brother Vip” dhe veprimet e saj janë komentuar shpesh nga banorët. Në një bisedë në “living” me Erjolën dhe Françeskën, Juli shprehet se Sara po kërkon protagonizëm por nuk po ja arrin qëllimit.

Sipas tij, ajo po mundohet të futet në kategorinë e lojtarëve të fortë megjithatë po sforcohet shumë dhe po del një tjetër personazh. Në shumë raste siç shprehet ai, Sara i është kthyer kundër dhe madje e ka ofenduar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here