Tuesday, July 16, 2024
Tag:

saragjordeni

Kështu dukeshin si fëmijë, ndërsa sot janë çifti më i dashur në publik

Një nga çiftet më të komentuara dhe më të pëlqyera në mediat rozë dhe rrjete sociale janë padyshim Bardhi dhe Sara Gjordeni. Çifti priten...

Dëshironi një djalë apo një vajzë? Sara Gjordeni flet për gjininë e fëmijës, Bardhi dëshiron…

Sara Gjordeni dhe Bardhi do të bëhen prindër së shpejti për herë të parë. Sara është në javët e para të shtatzanisë. Së fundmi Sara...

Sara dhe Bardhi së shpejti prindër, Bora Zemani i bën dhuratën e parë bebit të çiftit

Modelja Sara Gjordeni dhe këngëtari Bardhi Idrizi kanë zbuluar lajmin e ëmbël se së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Çifti...

E konfirmuar/ Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti bëhen prindër

     Tashmë është e konfirmuar, Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do të bëhen prindër. Lajmi është konfirmuar ekskluzivisht në emisionin e Bora Zemanit “Cherry on...

Nuk është Meriton Mjekiqi! Sara Gjordeni zbulon banorin që mbështet në “Big Brother VIP3″

Sara Gjordeni është një ndër konkurrentet më të përfolura në shtëpinë e "Big Brother Vip", e cila disa javë më parë u përjashtua nga...

Me ironi e humor, Sara Gjordeni tregon “vuajtjet” e “Bardhit të shkretë”

Ata dolën njëri-pas tjetrit nga shtëpia e “Big Brother VIP 3”, Sara me përjashtim nga produksioni e Bardhi me “përjashtim” nga menaxheri i tij.  U...

Bardhi dhe Luizi shokë! Sara Gjordeni shpërthen ndaj Kiarës: Unë 3 exa Kiara 13 exa…

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë një ndër çiftet më të komentuar të momentit në mediat rozë dhe rrjete sociale. Pas daljes nga Big Brother...

Meri Shehu bën deklaratën e fortë për Sara Gjordenin: Ishte për prokurori…

Ditën e djeshme Meri Shehu ka bërë një deklaratë të fortë për Sara Gjordenin duke thënë se ajo është për prokurori. Duke folur në rubrikën...