Me ironi e humor, Sara Gjordeni tregon “vuajtjet” e “Bardhit të shkretë”

0
122

Ata dolën njëri-pas tjetrit nga shtëpia e “Big Brother VIP 3”, Sara me përjashtim nga produksioni e Bardhi me “përjashtim” nga menaxheri i tij. 

U betuan për dashuri të përjetshme e fëmijë në të ardhmen, ndërsa Bardhi tashmë u bë “dhëndër Kuçove” e po shijon bashkëjetesën me partneren e tij.

Që ta dini ju, ajo ia mbush barkun plot me gatime të shijshme, siç tregon vetë me humor në InstaStory:

“Shkëputur nga episodet e vuajtjeve të “Bardhit të shkretë” që në mëngjes”- shkruan ajo teksa tregon se i ka përgatitur një super mëngjes dhe jo vetëm!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here