Miss Universe Albania&Kosovo 2024 premton spektakël dhe shumë të ftuar specialë! 

0
115

Nen moderimin e Silvana Braçe Teni Vllaçaj Deta Kokomani .

Përgatitjet kanë nisur me kohë dhe eventi i vitit i bukurisë shqiptare, tashmë po afron.

Miss Universe Albania & Kosovo, 2024 duket se do të na gozhdojë përpara ekranit me një super spektakël. Finalja e Miss Universe nuk do të jetë vetëm një garë,

por edhe një mbrëmje, ku do të shijohen tingujt e muzikës së interpretuar nga këngëtarët më në zë të momentit si Ledri Vula, Eranda Libohova, Valon Shehu dhe Ledina Çelo.

Pjesë e jurisë së Miss Universe Albania & Kosovo do të jenë emrat më in të momentit si Armina Mevlani, Ilda Bejleri, Labinot Gashi, Skerdi Fari, Paula Mehmetukaj dhe Endrit Mërtiri

ku do të zgjedhin më të bukurën mes më të bukurave. Të ftuara speciale këtë vit në finalen e Miss Universe do të jenë dy super yjet Cindy Marina dhe Megi Luka.

Megi Luka është kurorëzuar si Miss Universe Albania 2015 ndërsa Cindy Marina eshte zgjedhur si me e bukura ne Miss Univers Albania 2019. 

https://www.instagram.com/reel/C5VcSzbNc-4/?igsh=OXV6cGtibHhmdXcw

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here