Spartak Ngjela: “Big Brother” e fiton Egla, avokati shpjegon arsyen

0
100

Avokati Spartak Ngjela i ftuar në “Breaking” nuk ka ngurruar të komentojë as ngjarjet e fundit në BBV3.

Siç dihet Egla, Meritoni dhe Ilnisa ndodhen në Dhomën e Bardhë dhe janë të skualifikuar deri të shtunën, ku publiku do vendosë se cilin preferon të kthejë në BBV3 dhe cili do përfundojë këtë rrugëtim.

Avokati Ngjela shprehet se e shikon Eglën si fituese të BBV3 pasi sipas tij ajo ka një audiencë të madhe dhe e mbështesin shumë persona.

Spartak Ngjela: Egla fiton, ka audiencë më të madhe, ka përkrahje më të madhe. Do e shohë stafi drejtues dhe do thotë “do humbasim audiencën ne për elokuencën e Ilnisës? Kaq është. E bën çdo njeri këtë llogari. Edhe ti ke pyetur sa e kam audiencën, ke pyetur në fillim. Tani që e ke të garantuar nuk çan kokën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here