Eni Vasili zbulon banoren që mbështet në Big Brother Vip

0
237

As gazetarja Eni Vasili nuk i ka shpëtuar tundimit për Big Brother Vip. Përmes një reagimi në rrjetin social Instagram Eni ka zbuluar dhe banoren e saj të preferuar.

Eni ka postuar disa momente kur aktorja Egla Ceno e imitonte në Pertokalli, krahas momenteve Eni shkruan: Kur @egla_ceno ishte Jeni seicili ne Open Mind ne Portokalli 😀. Go Egla go …

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here