Bardhi dhe Luizi shokë! Sara Gjordeni shpërthen ndaj Kiarës: Unë 3 exa Kiara 13 exa…

0
151

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë një ndër çiftet më të komentuar të momentit në mediat rozë dhe rrjete sociale. Pas daljes nga Big Brother Vip Sara është përballur me lum komentesh negative nga ndjekësit në rrjete sociale.

Në një nga fotot e publikuara në Instagram  komentuesit akuzojnë Sarë dhe Bardhin se po kopjon Luizin dhe Kiarën. Sara ka degraduar në ofendime ndaj moderatores, në përgjigjen që i ka dhënë ku shprehet: “Hundën dhe buzët. Unë 3 exa Kiara 13. Ec qarkullo”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here