Sara dhe Bardhi së shpejti prindër, Bora Zemani i bën dhuratën e parë bebit të çiftit

0
151

Modelja Sara Gjordeni dhe këngëtari Bardhi Idrizi kanë zbuluar lajmin e ëmbël se së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Çifti i cili u njohën dhe dashuruan në shtëpinë e “Big Brother VIP”, gëzimin e tyre të parë dyshja e kanë ndarë edhe me fansat e tyre të zjarrtë.

Përmes një postimi në InstaStory, Sara ka treguar se moderatorja Bora Zemani i ka bërë dhuratën e parë bebit të tyre.

“Dhuratën e parë e kemi nga teta Bora”– shkruan modelja, ndërsa tregoi që  moderatorja i ka bërë dhuratë bebit një palë këpucë të bardha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here