“Më premtoi 30 mijë euro po nuk mi dha”/ Stresi “tallet” keq me Juliana Nurën: Femrat shqiptare mbështeten te ty dhe te qeni yt! Hajde merri…

0
160

Arkimed Lushaj i njohur si Stresi është talilur keq me Juliana Nurën pas deklaratës së kësaj të fundit se reperi i ka premtuar publikisht 30 mijë euro dhe pas përfundimit të “BBVK” nuk ia ka dhënë.

Përmes një postimi në InstaStory, duke qeshur Stresi i tha modeles se mundet të vijë ti marrë lekët që ia ka premtuar, teksa u tall me Xhulin duke thënë që së bashku me qenin ajo është forca e femrës shqiptare.

“Gjylfidane, si je? Hajde, hajde ti jap 30 mijë euroshin që ti kam premtuar në ‘Big Brother’. Je forca e femrës edhe femrat shqiptare mbështeten te ty dhe te qeni yt”– tha Stresi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here