Monday, July 15, 2024
Tag:

stresi

“E priste dhe me besim e lejoj të futej në BBVIP” Stresi shpërthen ndaj Sarës: Puthet dhe i kërkon llogari bardhecit

Gjatë një bisede me Erjolën në oborr, Sara ka rrëfyer për lidhjen e lënë pezull jashtë me boksierin Jurgen Uldedaj. Kjo deklaratë e Sarës ka...