“E priste dhe me besim e lejoj të futej në BBVIP” Stresi shpërthen ndaj Sarës: Puthet dhe i kërkon llogari bardhecit

0
204

Gjatë një bisede me Erjolën në oborr, Sara ka rrëfyer për lidhjen e lënë pezull jashtë me boksierin Jurgen Uldedaj.

Kjo deklaratë e Sarës ka irrituar reperin Stresi i cili ka postuar në Instastory një status ku shprehet se Jurgeni po e priste jashtë pasi vetë boksieri e kishte lejuar modelen të bëhej pjesë e Bog Brother Vip.

Stresi shprehet se Sara çdo gjë po e bën për famë duke tejkuar limitet e saj personale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here