Dëshironi një djalë apo një vajzë? Sara Gjordeni flet për gjininë e fëmijës, Bardhi dëshiron…

0
132

Sara Gjordeni dhe Bardhi do të bëhen prindër së shpejti për herë të parë. Sara është në javët e para të shtatzanisë.

Së fundmi Sara ka zhvilluar një pyetsor me ndjekësit e saj të cilët janë të interesuar të dinë më shumë rreth pritjes së ëmbël dhe gjinisë së bebit.

Ndjekësi e pyet Sarën se Bardhi dëshiron një vajzë apo djalë. Sara është shprehur se ato janë të ndarë Bardhi do një ‘qikë’ të vogël ndërsa mami do një djalë.

“Bardhi është TeamGirl do një ‘qikë’ të vogël, nd%rsa mami do djalë. Ama do jemi të lumtur me çfarëdo të na fali zoti mjaft të jetë beb i shëndetshëm”-shkruan Sara

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here