“Lakuriq”/ Roza tregon ëndrrën e çuditshme: Kam parë Erjolën duke bërë seks

0
149

Roza Lati, ka zbuluar ditën e sotme se çfarë ëndrre të çuditshme ka parë. Teksa Julia, Franeçka dhe Juli ishin duke pirë kafe jashtë, ajo ka shkuar pranë tyre dhe u thotë se ‘ka parë Erjolën duke bërë seks’.

Ajo pyet se çfarë do të thotë kjo ëndërr dhe Juli i kthehet: “Do të thotë se të ka shkuar mendja aty”

Pjesë nga biseda:

Roza: Pashë në ëndërr Erjola Doçin duke bërë seks. Lakuriq. Nuk ishim këtu, ishim jashtë. Ça do të thotë kur sheh në ëndërr

Juli: Do të thotë se të ka shkuar mendja aty

Roza: Më falni mund të vazhdoni bisedën, por nuk jo nuk do të thotë ashtu

Juli: Nuk do të thotë ashtu por është e vërtetë

Roza: Jo për Zotin dhe kjo tjetra nuk është fare e vërtetë

Françeska: Unë e di që marrëdhënia në ëndërr është një gjë e keqe

Julia: Siklet

Roza: Edhe kur e sheh lakuriq dhe nuk e pashë vetëm unë, e pashë shumë veta. Ai ishte i gjithë sikleti që unë isha ‘ça po bëhet?’. Në ëndrrën time e panë shumë vetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here