Tuesday, July 16, 2024
Tag:

erjoladoci

“Unë do dal me dinjitet, jo si ty”/ Debati Ilnisa-Erjola kalon limitet: Shko përdoru

Mesdita e sotme në “Big Brother VIP3” ka vazhduar me debate. Ilnisa Agolli dhe Erjola Doçi kanë kaluar sërish limitet me ofendimet teksa debatonin...

Ronaldo Sharka ka dy fjalë për Erjola Doçin: Nëse lidhesh me Silvin…

Silvi është një nga banorët më të rinj në Big Brother i cili ka shprehur pëlqim për Erjola Doçin. Këto ditë ai ka shprehur gjithashtu...

“Lakuriq”/ Roza tregon ëndrrën e çuditshme: Kam parë Erjolën duke bërë seks

Roza Lati, ka zbuluar ditën e sotme se çfarë ëndrre të çuditshme ka parë. Teksa Julia, Franeçka dhe Juli ishin duke pirë kafe jashtë,...

“Shko vendos kremin 2 mijë euro”/ Egla i kthehet Erjolës: Ti je më budallaqe

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, mesa duket nuk mund të ketë qetësi. Edhe disa e sotme ka nisur me...

“Tallesh me buxhetin tonë”/ Erjola shpërthen kundër Meritonit pasi prishi sfidën: Ndyrësirë

Vëllai i Madh u dha dje banorëve të “Big Brother VIP 3” sfidën e radhës që ka të bëjë me buxhetin e javës. Ata...

“Liderin ta…”/ ‘Shpërthen’ Erjola, shkak kërkesa e Fationit për të pastruar

E pamë që në momentin që banorët u zgjuan! E nisur kjo ditë me plot tension, debate, nuk kishte si të përfundonte më keq...

Ilnisa i përmendi familjen, Erjola Doçi shpërthen keq ndaj gazetares: Ndyrësirë! Femër e pështirë…

Një debat i ashpër është zhvilluar mes gazetares Ilnisa Agolli dhe moderatores Erjola Doçi, ku si shkak është bërë vendi i gatimit. Fillimisht ishte Ilnisa...

“Ti përdor veten në mënyrë të neveritshme…”/ Erjola dhe Ilnisa debatojnë ashpër: Mbylle, hipokrite

Ndonëse në fillim u pa se shkonin mirë në shoqëri të njëra-tjetrës në shtëpi, Erjola Doçi dhe Ilnisa Agolli kanë patur mbrëmjen e djeshme...