“Shko vendos kremin 2 mijë euro”/ Egla i kthehet Erjolës: Ti je më budallaqe

0
66
Egla Ceno dhe Erloja Doci

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, mesa duket nuk mund të ketë qetësi. Edhe disa e sotme ka nisur me debate të shumta.

Një përplasje me tone të larta ka ndodhur mes Erjola Doçit dhe Egla Cenos., ku nuk janë kursyer as ofendimet dhe gjykimet personale.

Edhe pse debati mes tyre ka ditë që ka nisur, vajzat duket se kanë vendosur mos të bëjnë paqe. Egla i drejtohet Erjolës duke i përmendur kremrat 2 mijë euro që moderatorja përdor dhe e ka thënë edhe në intervista apo diskutime në emisione.

Si pasojë Erjola ka shpërthyer ndaj aktores duke i thënë se është më mirë që një femër të kujdeset sesa të jetë budallaqe.

Pjesë nga debati:

Erjola-Françeskës: Të ishte grua nuk do të thoshte ‘ti je budallaqe’

Egla: Ti je më budallaqe, edhe hiqi syzet se nuk të zbukurojnë fare

Erjola: Unë ty të injoroj komplet

Egla: Shko vishu, shko përgatitu të vish të flasësh, vendos ndojë krem 2 mijë eurosh

Erjola: Unë ty të injoroj komplet

Egla: Shko se nuk ke vënë kremin 2 mijë euro

Erjola: Kaq keq ndihesh nga pamja ime? Unë e dua veten

Egla: Të kam parë gjithmonë të veshur dhe…

Erjola: Po unë prapë e kuruar jam

Egla: Flet bukur kur je e veshur, kështu flet budallallëqe

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here