FT+VD/Deta Kokomani shkëlqen në Javën e Modës në Milano e veshur nga Versaçe

0
197
Deta Kokomani

Miss Universe Albania 2022 Deta Kokomani ka shkëlqyer gjatë Javës së Modës në Milano. Modelja ka befasuar ndjekësit e saj në Instagram teksa së fundmi ka postuar momente nga Java e Modës në Milano.

Deta u shfaq mahnitëse me elegancën dhe stilin e saj të pakrahasueshëm me brendin ndërkombëtar Versaçe.

Modelja është e ftuar nga shtëpia e modës Versaçe dhe u shfaqë e veshur me një fustan të zi që vë në pah super format e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here