“Unë do dal me dinjitet, jo si ty”/ Debati Ilnisa-Erjola kalon limitet: Shko përdoru

0
140

Mesdita e sotme në “Big Brother VIP3” ka vazhduar me debate. Ilnisa Agolli dhe Erjola Doçi kanë kaluar sërish limitet me ofendimet teksa debatonin në ambientin e grimit.

Gazetarja i thotë moderatores se po “përdoret si xhol” dhe nuk di të luajë. Debati mes vajzave ka vijuar “hidh e prit” me ofendime.

Pjesë nga debati:

Erjola: Luaj “Big Brother”, jo murlan

Ilnisa: Shko përdoru pak. Ja ku është krahu do vish të ma kapësh

Hajde ma kap krahun, të lutem se nuk dua të flas me ty. Bëj ndonjë skemë tjetër që të dalësh e nderuar para publikut. Me mua mos u merr se nuk të ecën. Zero. Unë nuk kam asnjë skenar se nuk jam shoqja jote

Erjola: Unë do dal me dinjitet, jo si ty.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here