Ju kishin munguar? Luana Vjollca ‘bashkon forcat’ sërish me Flor Binaj dhe Rez Veleshnjan

0
89

Padiskutim kanë qenë një treshe unike në ekran dhe çdokush do e donte një rikthim nga ata, e kemi fjalen për Luana Vjollcën, Flor Binaj dhe Rez Veleshnjan. Dy aktorët ishin kapitenët në spektaklin “Shiko Kush Luan” që mban autorësin e Luana Vjollçës ku dhe kanë dhuruar shumë të qeshura dhe lojëra për teleshikuesit e tyre. Por pas një pauze si duket moderatorja Vjollca paska një surprizë për të gjithë ne.

Së fundmi Rezart Veleshnja ka publikuar një foto bashkë “collab” me Florin në Instagram dhe shkruan: “Me bradher Florin!🩵 Na mungon ne tavoline ajo: @luanavjollca

Në postimin e Rezit ka ardhur dhe një koment nga Luana ku konfirmon bashkimin e tyre por pa zbuluar detaje se ku do i shohim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here