Monday, July 22, 2024

Ish-bashkëshorti në Big Brother, Klaudia Pepa zbulon cili është banori i saj i preferuar

Share

Klaudia Pepa ka qenë kryefjala e mediave rozë nga martesa e saj me Albi Nakon. Dyshja kaluan divorcin dhe treguan se kanë mbajtur mardhënie të mira. Por hyrja e Albint në Big Brother ka treguar se Klaudia nuk ka atë banorin e preferuar.

Pak orë më parë ajo ka postuar në ‘Instastory’ një foto me Gracianon i cili momentalisht është një prej personave që ka kundër një pjesë të madhe të banorëve të shtëpisë por dhe jashtë saj.

Së bashku me shumë miq të Gracianos dhe Klaudia është në mbështetje të tij.

Read more

Local News