Monday, July 15, 2024
Tag:

albinako

“Je njeri pa këllqë”/ Albi “ja plas në sy” Romeos: Ti i përdor vajzat këtu

“Për mua kemi një Romeo, që ëhstë i vetëvendosur në shtëpi si një ‘babaxhan’. I ka hapur krahët tek të gjitha vajzat, e ka...

“Ku ka zë, s’është pa gjë”/Albi Nako: BBVIP ka vetëm një çift të vërtetë, Ledjonën dhe Gabrielen!“Ku ka zë, s’është pa gjë”

Albi dhe Ledjona së bashku me banorët e tjerë kanë qëndruar në living ku kanë folur për çiftet në shtëpi dhe sa të vërteta...

“E diskriminonin dhe e nëpërkëmbnin”, Albi Nako flet për herë të parë për të dashurën: Është shumë herë më e re se unë…

Albi Nako ka treguar për herë të parë në BBV3 si është njohur me të dashurën dhe sa vite kanë bashkë. Koreografi shprehet se ajo...