“Je njeri pa këllqë”/ Albi “ja plas në sy” Romeos: Ti i përdor vajzat këtu

0
47
Albi Nako dhe Romeo Veshaj

“Për mua kemi një Romeo, që ëhstë i vetëvendosur në shtëpi si një ‘babaxhan’. I ka hapur krahët tek të gjitha vajzat, e ka si një lloj taktike për t’u mbrojtur. Unë kam kuptuar që ky i përdor këto vajza sepse nuk ka forcë për t’u përballur vetë dhe … mos u poziciono spese e di që do shpërthesh dhe ndaj meje ‘Babo’. Ky i përdor vajzat sepse ëhstë pa… je pa këllqe vëlla. E bën luftën me vajzat jo me veten. Ti je njeri që fyen, sulmon të tjerët, duke provokuar. Je njeri shfazohesh kur flet.

“Si mund të qeshësh ti me një njeri për të cilin mendon kështu?

“Qesh mirë kush qesh i fundit

Lëri këto more. Në momentin që unë dal i preferuar, më ke ardhur dhe më ke thënë që më bëhet qejfi. Ti je njeri jo vetëm fallco. Është ai kamuflazhi që prisja dhe tani e kutpova kush je.

Albi: Vazhdo mbrohu me vajzat

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here