“Po a ke nevojë ti që të besojë Romeo?”/ Juli i kthehet ashpër Gazit

0
45

Një debat i ashpër mes Julit dhe Gazit është zhvilluar në ambientet e ‘Big Brother VIP’, pasi ky i fundit iu betua Romeos për fëmijët e tij.

Sipas Julit, Gazit duhet që t’i vijë turp nga veprimi i tij, pasi është 60-vjeç dhe s’ka nevojë që ta besojë aktori.

Juli: Gaz, për ty nuk do të them asnjë fjalë të keqe

Gazi: Pse nxehesh?

Juli: Ti je dashuria ime e parë në këtë shpi

Sara: I je betuar për fëmijët Romeos?

Juli: Si i betohesh për fëmijët Romeos? A ke turp mo burrë? Je 60-vjeç dhe i përmend fëmijët Romeos? Po a ke nevojë ti që të besojë Romeo?

Gazi: Çfarë ndodhi?

Juli: Më shih në sy! Sa i vogël që je treguar?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here