Luiz Ejlli ka një përgjigje për ndjekësit që e quajtën “mendjemadh”

0
47
Luiz Ejlli

Luiz Ejlli ka postuar disa fotografi në rrjetin social Instagram gjatë natës së mbrëmshme, ku ka shkruar edhe një mesazh për fansat që e komentuan si mendjemadh. Natën e djeshme ai ishte i ftuar special në BBV3, ku përveç prezantimit të këngës së re, ai u fut edhe në rolin e opinionistit. Këngëtari shkruan:

Faleminderit të gjithëve për dashamirësinë dhe pritjen e ngrohtë, gjithashtu i kërkoj ndjesë atyre që dukem “mendjemadh” thjesht po them këndvështrimin tim. Tek e fundit, nuk jam opinionist por thjesht një ish banor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here