“Ju q*…! Jam dhunuar fizikisht”, Erjola Doçi qan e ulëret pas fjalëve të Gracianos: Ai ka qënë dëshmitar i dhunës fizike që më është bërë

0
217

Moderatorja Erjola Doçi ka shpërthyer në lot pas deklaratave të balerinit Graciano Tagani, i cili u shpreh se aktori Romeo Veshaj i ka dërguar mesazh prezantueses dhe i ka kërkuar një lidhje jashtë.Prezantuesja është shprehur se ka përjetuar dhunë fizike, ndaj nuk e duron dot presionin psikologjik.

“O Jul kam kaluar dhunë fizike në jetë, presion se duroj dot”, tha ajo duke ulëritur, ndërsa u shpreh për Gracianon: “Ai më vjen e bën shantazh e presion”.

Erjola Doçi ka lënë të nënkuptohet se balerini ka qenë dëshmitar i dhunës që ajo ka përjetuar në duart e ish të dashurit.


“E ka pasur shtëpinë ngjitur me mua kur dëgjonte se si bënte edhe thoshte a do ndihmë”, rrëfeu moderatorja.

Erjola Doçi: Nuk më intereson më asgjë, para fytyrës tënde. Kam 4 ditë me këtë muhabet, për shpirt të babit s’më intereson më kjo gjë. O Jul kam kaluar dhunë fizike në jetë, presionin se duroj dot.

Dhe ai më vjen e bën shantazh e presion. E ka pasur shtëpinë ngjitur me mua kur dëgjonte se si bënte edhe thoshte a do ndihmë. Familja ime duke dëgjuar këto gjëra. Ju q*fsha finalen. Më lini.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here