Jul Deda për Romeon: Në 133 ditë ‘BBV’, 100 ditë ka qarë

0
110

Debatet në shtëpinë e ‘Big Brother VIP Albania’ janë shtuar që pas shpalljes së Romeo Veshajt si finalist. Në një diskutim të fundit, Jul Deda ka bërë një deklaratë të papritur për të.

Ai është shprehur për Romeon se në 133 ditë qëndrimi në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’, 100 ditë vetëm ka qarë dhe eshte viktimizuar. Juli më tej shton se nga Romeo nuk ka parë ndonjë inteligjencë.

Në 133 ditë BBV, 100 ditë ka qarë. Çdo ditë ka qenë duke qarë, duke vuajtur, duke bërë viktimën. Kaq! S’ka treguar ndonjë inteligjencë“, tha aktori.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here