“Më prit” nga Vesa dhe Romeo, ish-banorja e ‘BB’ zbulon publikimin e këngës

0
155

Ish-konkurrentja e ‘BBV3’, Vesa Smolica gjatë qëndrimit të saj në shtëpi, së bashku me Romeon relizuan tekstin e këngës ‘Më Prit’ e cila do të publikohet së shpejti.

Rikujtojmë se pak ditë më parë, nëpërmjet ‘Big Love’, Vesa i dërgoi një mesazh Romeos teksa e informoi lidhur me këngën teksa i tha: “Më Prit’ që krijuam në shtëpi, vjen së shpejti. Uroj të të pëlqej.”

Pas marrjes së këtij mesazhi, Romeo i kërkoi publikimin e saj përpara përfundimit të formatit e ndërsa mbrëmjen e djeshme, Vesa ka bërë me dije një detaj të rëndësishëm të projektit.

“O zot çfarë kënge është, publikohet në maj!”

shprehet Vesa.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here