Monday, July 15, 2024
Tag:

donaldveshaj

Donald Veshaj “thumbon” hapur opinionistin e “Big Brother VIP”: Aman o Romeo….

Donald Veshaj ka “thumbuar” opinionistin e “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari pasi ky i fundit mbrëmjen e djeshme i tha Romeos se nuk do...

Juli dhe Romeo shohin thumbat mes vëllezërve të tyre jashtë, ja si reagojnë

Sfida e radhës për banorët e “BBV3” nga Vëllai i Madh konsiston në shikimin e disa videove në ekran, ku banorët do të njihen...

“Po luan më keq se vëllai yt”, banorët kritikuan Romeon, reagon Donaldi: Faleminderit që më kujtoni…

Ditën e djeshme në Big Brother Vip u zhvillua loja me pyetje anonime. Pyetjet u bënë nga vetë banorët për njëri-tjetrin, por pa u...