“Çfarë ke me gocën time”/ Romeo i përmendi vajzën, Juli shperthen keq ndaj aktorit: A do me përdor edhe fëmijët e mi?

0
80

Gjakrat janë nxehur mes Julian Dedës dhe Romeo Veshajt në shtëpinë e “Big Brother VIP”, për shkak të debatit të aktorit me Heidi Baçin. Banori e krahasoi konkurrenten me vajzën e Julit, ndërsa ky i fundit shpërtheu keq duke thënë: “Çfarë ke me gocën time ti? Po ti përdor vëllain tënd, përdor fëmijët e mi”.

Pjesë nga debati:

Juli: Viktimizohuni tani te dy. Qani tani se kam qef

Romeo: O manjak si s’të vjen zor nga vetja

Juli: Bidai telenovela

Romeo: Ke gocën sa ajo

Juli: Pusho mos u merr me gocën time ti. Çfarë ke me gocën time

Romeo: Si s’të vjen zor

Juli: Je pis

Romeo: Gjithë ky burrë si s’të vjen turp more

Juli: Çfarë ke me gocën time ti?

Romeo: E ke thënë vetë se sa mosha juaj kam fëmijët

Juli: A don me përdor edhe fëmijët e mi

Romeo: I pafytyrë, burrë i keq

Juli: Po ti përdor vëllain tënd, përdor fëmijët e mi. Do ta shikojmë se çfarë përdoruesi je ti

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here