Françeska-Romeos: Kjo lojë që po bën ti ka ndodhur përpara 3 vitesh!

0
52

Pasditen e sotme disa nga banorët kanë diskutuar me njëri-tjetrin teksa kanë qenë duke qëndruar në oborrin e shtëpisë më të famshme të ‘BBV3’.

Në një diskutim i cili kaloi në debat është përfshirë dhe Françeska me Romeon, ku kjo e fundit i thotë banorit se loja që ai po bën ka ndodhur përpara tre vitesh dhe se Romeo duhet të uli pak ritmin.

‘Kjo lojë që po bën ti ka ndodhur përpara 3 vitesh. Ka ndodhur! E kemi parë! Ndrro ritëm. Unë të flas gjithë ditën por ti s’ke nerva të dëgjosh, do vetëm të bërtasësh gjithë ditën.’- ka thënë Françeska.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here