Përplasen në Instagram, Sara Gjordeni ‘kërcënon’ menaxherin e Bardhit: Do të shkatërroj figurën

0
167

Pas daljes së papritur të Bardhit nga shtëpia e Big Brother Vip për shkak të gjendjes shëndetsore të nënës së tij. Dalja e Bardhit ka sjellë dhe një sërsh reagimesh nga Sara Gjordeni dhe menaxheri i këngëtarit.

Sara është përplasur me menaxherin e Bardhit në Instagram ku dhe e ka kërcënuar se do ti shkatërroj figurën.

“Po duroj dhe po hesht vetëm për hatër të Bardhit. Nuk të kam asnjë borxh! Po mbaj në kurriz ofendime nga publiku pa të drejtë prej heshtjes, po dije që prapë për hatër të Bardhit. Edhe një story sulm ndaj meje e do të ta shkatërroj figurën dhe planet e tua me 1 postim, e do kesh gjithë shqiptarinë kundër! Give up bro nuk arrite të nan dash it’s stronger than you. Boll kërkove vëmendje me zor”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here