Reagon Bardhi për herë të parë pas daljes nga formati

0
210

Mbrëmja e së shtunës nuk ishte dhe aq e bukur për Bardhin, i cili në ambientet e shtëpisë mësoi për gjendjen shëndetësore jo të mirë të nënës së tij dhe kështu që ai vendosi të largohej menjëherë prej formatit.

Bardhi ka reaguar nëpërmjet një statusi në Instagram ku ka postuar gjithashtu një fotografi të nënës së tij e cila ndodhet në ambientet spitalore.

‘Prane teje ne krejte rrethanat, ti je arsyeja me krejte meritat per djalin qe une jom! I lumtur qe je me mire! Falenderues per krejt njerezit qe m’kan shkru per gjendjen shendetesore te nanes! Kerkoj falje per krejte ata adhurues qe u deshpruan nga dalja ime e parakohshme, por ne fund te dites shendeti i gruas me te rendesishme ne jeten time vendosi ndryshe!-shkruan Bardhi krahas fotos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here