“Anais nuk e ka njohur të atin”/ Pasi “mashtroi” publikun, Ilnisa Agolli del zbuluar! Publikohen fotot e ish-bashkëshortit të moderatores me vajzën

0
422

Ilnisa Agolli gjatë Prime-t të së shtunës u shpreh se martesa e saj ka zgjatur më pak se një vit dhe se vajza e saj nuk e ka njohur të atin.

Gjithashtu ajo theksoi se Anaisiti  ka munguar i ati, dhe se ajo pyeste shpesh për të.

Por duket se e vërteta nuk është siç pretendon gazetarja. Në disa foto të publikuara në rrjetet sociale, shfaqet ish-bashkëshorti i Ilnisës me vajzën e tyre Anaisi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here