“Dje unë ika”- Ilnisa Agolli i rrëfen Meriton Mjekiqit që ka dalë nga shtëpia e BBV? 

0
209

Një video e banores së Big Brother Vip, Ilnisa Agolli teksa lë të nënkuptohet se ka dalë nga shtëpia dhe është rikthyer sërish është bërë virale.

Teksa bisedon në tavolinë me partnerin e saj, Meriton Mjekiqi, gazetarja shprehet se “dje unë ika”, duke shtuar se është rikthyer në mëngjes nga dhoma e rrëfimit.

Ndërsa moderatori i ka kërkuar që të mos flasë më duke i psherëtirë “shshshshsh”.

Pjesë nga biseda:

Ilnisa: Dje unë ika, kam ardhur në mëngjes nga dhoma e rrëfimit (qesh).

Meritoni: Shshshshsh

Ilnisa: Kam ardhur në mëngjes (qesh sërish)

Meritoni: Shshshshsh

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here