“Je sjellë si copë m…”/ Agravon debati mes Ilnisës dhe Eglës: Ik mbyll gojën

0
135

Një ngjarje e pazakontë ndodhi mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e ‘BBV3’. Teksa banoret e kanë akuzuar Meritonin që nuk është burrë, ai hoqi rripin e pantallonave përballë tyre për të treguar ‘burrërinë’.

Ky gjest nga Meritoni është bërë shkak për një përplasje tepër të ashpër mes mes Eglës dhe Ilnisës .

‘A je në marrëdhënie me atë çunin ti mi? Se të shoh që fle me atë. Je në marrëdhënie me atë apo jo mu përgjigj?’ , e teksa Ilnisa e pohoi Egla tha: ‘ Atëherë je sjell si një copë m***!’

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here