“Ti ke për të dalë”/Debat i ashpër mes Julit dhe Ilnisës: Je shumë dobët

0
157
Ilnisa Agolli dhe Jul Deda

Jul Deda dhe Ilnisa Agolli janë përfshirë në një debat me tone të larta mëngjesin e sotëm. Ilnisa i ka sygjeruar Julit të rris nivelin e lojës pasi sipas saj nuk fitohet kshu Big Brother. Ndërsa Juli i ka kujtuar incidentin me Erjolën tek soba.

Ilnisa: Rrite nivelin se nuk fitohet kshu

Juli: Pse si fitohet duke djegur njerzit me vaj si ti

Ilnisa: Këtu do jemi ti nuk do e fitosh Big Brother

Juli: Mbaje mend, dhe ti ke për të dalë duke qarë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here