I tha se e konsideron të vdekur, reagon vëllai i Ilnisës pas veprimit të Erjolës

0
195

Vëllai i Ilnisës ka reaguar pas veprimit të Erjolës ndaj motrës së tij ditën e sotme në “Big Brother”.

Erjola vendosi ti gatuaj një hallvë Ilnisës për ti treguar se e konsideron atë një banore të pa jetë në sytë e saj.

Teksa Erjola i përmend vdekjen dhe i gatuan hallvën, vëllai i gazetares bashkë me vajzën e Ilnisës kanë ngrënë torte për shëndet dhe jetë të Ilnisës, kështu është shprehur Kevin Agolli në një foto të postuar në Instagram.

“Me Anaisin, per një tortë sot. Për shëndet e jete për te ëmën e saj dhe motrën time!”-shkruan ai

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here