Ceremoni madhështore, Heidi dhe Romeo “martohen” brenda BBV3

0
86

Në Big Brother Vip 3 është organizuar një tjetër dasmë tradicionale mbrëmjen e djeshme. Banorët zgjodhën që çifti që do të martohej ishte Romeo dhe Hiedi.

Dyshja i thanë “po” njëri – tjetrit, teksa shkëmbyen unazat dhe puthjen në buzë.

Të ftuar special në ceremoni është ish-banori Ervin Gonxhi me bandën e tij dhe po ashtu surpriza  e cila emocionoi më së shumti dhëndrin, ishte hyrja e mikut të tij Elgit Doda.

Doda këndoi një këngë dedikuar posaçërisht për Romeon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here