Pas martesës, Heidi dhe Romeo nuk përmbahen para kamerave! 

0
150

Heidi Baçi dhe Romeo Veshaj, pasi u rikthyen në krahët e njëri-tjetrit, u “martuan” në një lojë të organizuar brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Çifti, pasi i thanë “Po” njëri-tjetrit, kanë kaluar momente të nxehta në shtrat. Heidi Baçi dhe Romeo Veshaj s’janë përmbajtur në krevat para kamerave duke “dhuruar” për publikun çaste romantike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here