Si nisi romanca dhe a do të ketë dasmë? – Erolld Belegu i thotë të gjitha për lidhjen me Diola Dostin

0
172

Lidhja e biznesmenit Erolld Belegu me nutricionisten Diola Dosti, kan qenë kryefjala e medieve këto ditët e fundit. Çifti bënë publike lidhjen e tyre përmes fotografive që ndanë në Instagram pranë njëri-tjetrit.

Në një intervistë nga Prive, Erolld Belegu tregoi shumë rreth vetes, nga bisnesi deri te jeta personale.

 “Të tregoj drejt ishte krejt rastësisht. Unë shkova në koncert të Vesa Lumës dhe ajo ishte prezente. Unë as nuk kam ditur për ekzistencën e Diola Dostit, sepse unë nuk e shikoj Big Brother, por as ajo nuk ka ditur për mua.” – filloi rrëfimin Erolldi.

Më tutje ai vazhdoi: “Vesa më së pari na ftoi, ishim ulur afër njëri-tjetrit, pak me insistimin tim, dhe ashtu u njoftuam aty dhe prej aty, shumë shpejt u zhvilluan gjërat”.

Ndërsa pyetjes për dasmën, Belegu u përgjigj: “Herët është për këtë, ne e kemi më së shumti me rëndësi lidhja të na shkojë mirë. Tregova që jam organizator i mirë, kështu që kur të vimë aty, lehtë është ajo pjesë”.

Dhe për komentet pozitive, ai shprehet shumë mirënjohës, ndërsa komentuesve negativë, u uron që edhe ata ta përjetojnë dashurinë një ditë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here