Saturday, July 13, 2024
Tag:

dioladosti

Biznesmeni Erolld Belegu fjalë të ëmbla për Diolën: Ëmbëlsira ime pas darke

Ish-banorja e “Big Brother Vip2”, Diola Dosti dhe biznesmeni Erolld Belegu, kanë udhëtuar ditët e fundit në Valencia të Spanjës, ku po kalojnë kohë...

Si nisi romanca dhe a do të ketë dasmë? – Erolld Belegu i thotë të gjitha për lidhjen me Diola Dostin

Lidhja e biznesmenit Erolld Belegu me nutricionisten Diola Dosti, kan qenë kryefjala e medieve këto ditët e fundit. Çifti bënë publike lidhjen e tyre...