Kapen ‘mat’/ Princ Leka dhe e dashura të përqafuar në rrugët e Tiranës

0
48

Princ Leka dhe Elia Zaharia i kanë dhënë fund martesës së tyre, madje çifti ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ngjarjeve të fundit të ndodhura mes tyre dhe babait të Elias, Gjergj Zaharia. 

Skandali në Oborrin Mbretëror solli një rrëmujë të madhe kudo nëpër rrjet, por siç duket kjo gjë nuk ka ndikuar aspak në jetën e Princit i cili së fundmi është kapur ‘mat’ me të dashurën e tij të re, fotografen Blerta Celibashin, duke shëtitur të përqafuar nëpër kryeqytet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here