Kriset marrëdhënia e Meriton Mjekiqit dhe Ilnisa Agollit! Moderatori: Jam shumë i mërzitur me ty…

0
157

Marrëdhënia e Meriton Mjekiqit dhe Ilnisa Agollit është krisur, për shkak të lojës që gazetarja po bën në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Teksa po hante bukë, moderatori i tha të dashurës së tij që ai bën çdo gjë për të dhe banorja çfarë nuk thotë për të.

Megjithëse Ilnisa u shpreh se kjo gjë e lartëson shumë Meritonin, por ai nuk e kupton këtë gjë.

Pjesë nga biseda:

Meritoni: Jam shumë i mërzitur me ty

Ilnisa: Për çfarë je i mërzit? Se s’më kishte shkuar mendja që ata e mbajnë në lojë çiftet

Meritoni: Çohem unë të gatuaj ty, të jap dashuri në mëngjes, sillem mirë me ty dhe ti çohesh e i tua të gjitha ato fjalë për mua! Unë e kam me ty dhe asnjë tjetër

Ilnisa: Ti se kuptoj këtë gjë që smë kishte vajtur mendja? Më tha edhe Julia që ty të lartëson shumë kjo gjë, gjithë kjo toleranca ime. Nuk e kupton tolerancën time, po ik o Meriton.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here