“E kishte strategji”, Egla “i hap sytë” Bardhit për Sarën: Ajo ishte gjuetare, e provoi me Alfion

0
52

Gjatë një bisede në dhomën e gjumit mes Egla Cenos dhe Bardhi Idrizit, ata kanë diskutuar për lojën e Sara Gjordenit në “Big Brother VIP 3”.

Aktorja i thotë këngëtarit që ajo e ka pasur si strategji që në fillim për të krijuar një histori brenda shtëpisë. Ajo i kujton atij afrimitetin që Sara krijoi në fillim me Alfio Rrotanin.

Pjesë nga biseda:

Egla: Sara m’u duk si gjuetare në fillim, se e provoi me Alfion.

Bardhi: Ka qëndruar me Alfion dy ditë?

Egla: Po e shihje në kërkim, m’u duk si gjuetare, sikur e kërkonte një histori.

Bardhi: Atë e kërkova unë. Po me mua ka qenë e kundërta, ikte prej meje. E pa që te Alfio s’ka kimi.

Ndërkohë kujtojmë se Sara u përjashtua nga shtëpia më e famshme në Shqipëri për shkak të përplasjes fizike që pati me Françeska Muratin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here