“Juli më shiti, zgjodhi Ilnisën”/ Disa orë pas daljes nga shtëpia, Gazi debat me të ftuarit: Pse më quajti besëprerë kur i qëndrova besnik

0
40

Gazmend Ujkashi u eliminua nga Big Brother VIP pas 44 ditësh qëndrim në shtëpi.

Por kjo dalje u shoqërua me kritika dhe debate nga të ftuarit, të cilët kanë parë shumë situata që ish-banori mund të kishte vperuar ndryshe.
Ndër të tjera Gazi deklaroi se ka qenë Juli ai e cili e tradhëtoi në atë lojë, ndërsa zgjodhi Ilnisën në vend të shoqërisë së tyre.

Gazi: Kur je në karrige ti nuk e di si luhet loja brenda. Unë i kam të gjitha të qarta. Vetë Juli kur i tha Arbri që duhet të bëni humor jo vetëm debate, ai tha që e kemi bërë.
Eduart Deda: Si filozofi ti ishe lojtar i jashtëzakonshëm, por në momentin që del… dhe tha në prime jam censuruar
Gazi: Unë nuk thash këtë, në prime është parë e arsyeshme të shihet një sherr
Eduart Deda: Ti je i palumtur sot që ke dale, ndërkohë që duhet të ishe i lumtur.
Gazi: Jo nuk është e vërtetë.
Eduart Deda: Ai thotë që nuk janë transmetuar
Balina Bodinaku: Unë nuk mendoj se doje të dilje mbrëmë
Gazi: Unë doja të dilja mbrëmë
Eduart Deda: Ti u zemërove shumë dhe nise direkt konfliktet me Julin. Problemi kryesor i yti, që vijmë edhe tek gjëja tjetër pse ke dalë sot, interpretimi është i gjithi.
Gazi: Unë jam mërzitur me videon, sepse u dha vetëm e imja. Kur unë kam pasur debatin më të fortë me Ilnisën, Juli më ka shitur në prime. Ai tha se Gazi është besëprerë, unë Ilnisën e kisha kryqëzuar, ndërsa ai më shiti. Të nesërmen i thashë hajde bëjmë xhiron, dhe i kërkova të ma shpejtonte. I thash ku jam unë dhe ku është Ilnisa në marrëdhënie me ty. Ai iu shmang, nuk ma tha. Atëherë i thash, po bën lojtarin. Direkt kam ndenjur duke skanuar sjelljet e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here